SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 1.8 benzin 2001
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2001
ID e produktit :
140141
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passat 1.8 benzin 2001 automatik-tiptronik ne gjendje shum tmir ekonomike me libra sevisi regjitrim deri ne mars 2017

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valmir
044766279.
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »