SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
ID e produktit :
140143
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 6 - 2.0/2010Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
"IM" Autosalloni
Prishtinë
045 99 00 65
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »