SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW CADDY 2.0 SDI 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:23
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
179,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
140144
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM 

VW CADDY 2.0 SDI. I Doganuar Importuar nga Gjermania.

* Goma te Mira
* Radio CD
* SDI
* Ngjyra e Bardhe
* Timoni Hidrolik
* ABS
* I doganuar
* Importuar nga Gjermania

044 773 659
045 859 839
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni YLBERI
Prishtinë
044 773 659
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »