SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW CADDY 1.6 TDI 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:26
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Pick-Up
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
139,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
140145
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM 

VW CADDY 1.6 TDI 2011. I Doganuar Importuar nga Gjermania.

* Goma te Mira
* Radio CD
* TDI
* Ngjyra e Bardhe
* Timoni Hidrolik
* ABS
* I doganuar
* Importuar nga Gjermania
* Viti i Prodhimit 2011

044 773 659
045 859 839
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni YLBERI
Prishtinë
044 773 659
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »