SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 Tdi R-line
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:19
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
140149
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 5 2.0 Tdi modeli R-line viti 2006 i sapo ardhun nga gjermania vetura esht full posedon Timon full opcion ulse me nxemje Navi cd blutoth 6 cd ne mbajtsen e dores etj vetura posedon dy qelsa kilometrazha 185000 me garancion nr 044 406 206

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Golf
Besianë
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »