SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VOLKSWAGEN TOURAN 1.6 TDI DSG BLUEMOTION
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:13
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2012
ID e produktit :
140150
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e hirit metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , ulset sport , tempomat ,
bordkompjuter , radio CD , abs , esp , dritaret elektrike ,mbyllje elektrike , airbag .fellne,etj
Tel:+386 49 400 503 ,+377 44 535 442
Informata rreth publikuesit
AutoTrimi shpk
Prishtinë
+38649400503
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »