SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
c220
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
ID e produktit :
140154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
mercedes benz c. class 2002 avantgarde automatik xenon senzora perpara edhe mrapa esp tiptronic tempomat esp ulset me nxemje xhamat color te kalter fabrikisht fellne orgjinale te avandgardit pasqyre elektrike vetura eshte ne gjendje te rregulltPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
044/247/601 049/650/155
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »