SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '17
Lloji :
Mercedes A 190
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
144,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
140157
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mecedes A 190 avangard 2002 benzin ne gjendje shum te mir kilometrazh 144000 klim dy par bandasha regjisstrimiI par ks

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ali
Gjakova
044639735
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »