SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
audi a4 1.6
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '16
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1999
ID e produktit :
140160
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a4 1.6 benzin klimatrinic me targa te slovenis 1999 shum e rujtne bojm ndrrim nr kontakti 049104708

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Isa
Prizren
+38649104708
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »