SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PASSAT 3C 2.0 TDI AUTOMATIK
Çmimi :
€6,999.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:59
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2008
ID e produktit :
140161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pasat 3c 2.0 tdi dsg i porsadoganua ne gjendje prefekte
Klima tronik
Ulset likur me nxemje
Bi-xenon
Goma te reja etjPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
xxxx
Lipjan
044207040
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »