SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C4 2008
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
10 Qershor '17
Lloji :
Citroen C4
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Station Wagon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2008
ID e produktit :
140168
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Citroen C4 2008
Viti i prodhimit 09-06-2008
Benzin 1.6 litra
Rexhistrim edhe 1 vit RKS
Shitet vetura ne gjendje te mir teknike shum e rujtne si mrena dhe jasht,
Qmimi 4300 €
Nr kontaktus 049/373761
Informata rreth publikuesit
Granit
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »