SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES aclase 160 cdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:14
Lloji :
Mercedes A 160
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2012
ID e produktit :
140169
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes a160 cdi pa dogan 2012

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
xxxx
Lipjan
044207040
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »