SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X5 3.0d modifikant
Çmimi :
€8,999.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:13
Lloji :
BMW
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
140170
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw 3.0 d modifikant

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
xxxx
Lipjan
044207040
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »