SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Meriva 2008 dizel 1.7 cdti me 6 shpjtsi !
Çmimi :
€5,100.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:09
Lloji :
Opel Meriva
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
191,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2008
ID e produktit :
140173
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Meriva 2008 dizel 1.7 cdti me 6 shpjtsi 101 ps, Karrika me Nxemje, Tempomat, palohen pasqyret, Senzora, Goma Dimri, dy qelsa,
Me Dogan te Paguar.
Cmimi 5100 €
Tel: 044 182 140
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
-
Prishtinë
0000
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »