SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes c220 cdi automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '16
Lloji :
MECEDES
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,248
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2006
ID e produktit :
140174
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mercedes c220 cdiavangard automatikmotorr EVOme dogan te paguar gjama kollor karrikat likur tel -044-153-239-044-721-341autosalloni ferizaji

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Ferizaj
044153239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »