SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 207 2006
Çmimi :
€5,600.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '16
Lloji :
Peugeot 207
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
181,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2006
ID e produktit :
140177
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura peugeot 207 1.6 hdi viti prodhimit 2006 ne gjendje te shkelqyeshme 11 muaj regjistrimPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ermal I.
Lipjan
044261926
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »