SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet polo 1.4 tdi extra e rujtne rks
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,456
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2003
ID e produktit :
140181
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura polo 1.4 tdi Harxhime minimaleKlim central hidraulik alarm Ne gjendje perfektePres bleres serioz044240734

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Faton
Prishtinë
044499239
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »