SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Golf 3 TDI me Klim
Çmimi :
€2,400.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
1996
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Rregullues Klime
ID e produktit :
140184
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Golf 3 TDI(me I te kuqe) 1.9 TURBO, ne gjendje te mir teknike, si dhe shpenzime shumm te vogla.
viti i prodhimit ne fund te 1996 model 1997
posedon pasqyre me nxemje, mbyllje qendrore, Klim (punon shum mir)
Ndrrim me vetur me te re: Golf 5,6, mercedes c220, Bmw 320 ose ndonje vetur rreth 2000 kubik (automatike)
per me shum info 00396 49 226 495 viber ose whats app
Informata rreth publikuesit
GS Miliona
Prishtinë
044911222
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »