SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Pasat cc - 2009
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,999
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
140187
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet pasat cc 2.0 - 2009 në gjendje perfekte full lekur,xenon,bi xenon.kamera,panoram,fellne ver dimer regjistrim 1vit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Paris, Tennessee
049728729
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »