SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
140189
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me 7 ulse
Lekur brenda
I padoganur
Isapoardhur nga gjermaniaPostuar nëpërmjet celularit.
044165813
049773879
Informata rreth publikuesit
Nexhmi
Mitrovicë
049773879
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »