SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tauran 2.0 Tdi DSG R-line - 05
Çmimi :
€6,299.00
Kategoria :
Postuar :
22 Dhjetor '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
140190
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Tauran 2.0 tdi Dsg R-line Full me rks ne gjendje shum tmir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dimi
Kosov
045506576
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »