SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
mercedes e class
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes E 220
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2002
ID e produktit :
140192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedesi e class 220 automatik viti 2002 ne gjendje te rregullt rigjistrimi i skaaduar denim nuk ka posedon klim funksionale abs boimndrrim +37744437884

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
fitim
Prishtinë
044437884
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »