SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mini One 1.6 Benxi - 02
Çmimi :
€3,299.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '16
Lloji :
Mini One
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2002
ID e produktit :
140193
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mini one 1.6 benxin 16v full me rks ngjendje shum te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dimi
Kosov
045506576
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »