SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes c270 Cdi Automatik - 02
Çmimi :
€4,699.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes C 270
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2002
ID e produktit :
140194
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes c270 cdi Automatik tiptronik full me rks 1. Vit

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dimi
Kosov
045506576
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »