SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.3cdti nga zvicra me dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:23
Lloji :
Opel Corsa
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
184,000
Motori (kubik) :
1300.00
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
140198
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel Corsa D 1.3cdti Me dogan Nga Zvicrra Viti 2007,Vetura esht ne gjendje shum te mir tekniken dhe optike ,ka 184mij kmh te Kaluara me liber te servisit kmh te Garantuara po ashtu posedon edhe shtegun per bicikleta per bartjen e bicikletav ,per me shum info kontakto nr 049739999
Informata rreth publikuesit
auto
Ferizaj
049739999
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »