SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Vinçi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '16
Lloji :
Iveco Cargo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Viti :
1986
ID e produktit :
140199
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vinç ADK 125 TAKRAF IFA.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jashar
0692145541
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »