SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Altea 1.9Tdi nga zvicra me dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:27
Lloji :
Seat Altea
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
194,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike
ID e produktit :
140202
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat Altea .1.9Tdi Nga Zvicrra Me dogan.Vetura esht ne gjendje shum te mir teknike dhe optike,posedon abs ,air bag,klimatronic.4xham elktronik,pasqyret paluse ,alu fellne 16coll.4gomat micheling dimrit.,me profil 80%,posedon 2qelsa per me shum infoo kontakto nr 049739999
Informata rreth publikuesit
auto
Ferizaj
049739999
Ferizaj [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »