SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kombi Ford Transit
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Viti :
1999
ID e produktit :
140203
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kombi ne gjendje te rregult,i rexhistruar ne RKS
Kontakt +38649822366
Informata rreth publikuesit
Basri
Rahovec
Rahovec [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »