SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Corsa 1.7 DTI Sport
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Shkurt '17
Lloji :
Opel
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
140204
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Corsa 1.7 DTI Sport E ardhur nga Zvicra Regjistrimi I Par ne Ks deri Ne Maj 2017 . Vetura Posedon Klim Funksjonale , Airbag , Gjamat Elektronike , Dritat Xenon si dhe Vetullat ne Drita , Fellne me Goma te reja Te Dimrit , Radio me Cd Mbyllje Qendrore Me Qels . Shpenzimet shum te Vogla si dhe ne gjendje te Shkelqyshme per me shum Kontaktoni 045 272 638 ban edhe ViberPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Mevlan
Kosovo
045272638
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »