SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes c220
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Dhjetor
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2003
ID e produktit :
140205
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes c220 viti 2003 esht me gjendje te shkelqyer qe 4 muj esht doganuar per her te par ne ks dizel 2,2 CDI automatik Poseidon : klimatronik , tempomat , radio cd me nevigacion karrikat me nxemje levizse ne menyr elektronike bord kompjuter ,pulla ne vollan gjama elektronik , paqyre elektronik , goma te reja , te dimrit fellne te aluminit teper te mira , kilometrat me garancion 260.000 KM me liber te servisit i gjendje teknike shum shum te mir , per me shum mund te shikoni ne foto dhe te na kontaktoni. 044-185-634Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besart
044185634
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »