SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi a4 1.9 td(i) tkuqe
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
140206
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a4 2001 131ps me i tkuqe xhamat me rrym pasqyret me rrym abs esp etj viber ne kete numer +37744472424

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albion
Vushtrri
045342379
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »