SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 525
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor
Lloji :
BMW 525D
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2013
ID e produktit :
140207
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 525 dizel viti 2013 paa dogan manula 6 shpejtsi nr tel... 044 969100

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armend
Prizren
044969100
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »