SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Hyundai i40
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '16
Lloji :
Hyundai Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
47,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
140208
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hyundai i40. Viti 2012. Ne gjendje shume te mire. Ngjyra gri e mbyllur.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kristian
00355692058833
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »