SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 5 1.9 TDI R-line 2007
Çmimi :
€5,400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:38
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
259,900
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
140210
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 1.9 TDI 66KW (90 PS) ekonomik.viti ne fund 2006. ****R-line****Posedon:KLIM.ABS.SERVO.ESP.BORDCOMPJUTER.PASQYRET ME RRYM .GJAMAT ME RRYM .CENTRALL ME DIKITRON.*SENZOR PARKIMI.* *SENZOR SHIU*. *SENZOR PASQYRE*.GJENDJA E VETURES ESHTE SHUUUUMM E MIRESHTE I SERVISUN KOMPLET ME RRYP TE MOTORRIT .ULEN FILTERAT.REGJISTRIM KA 8 MUJ NE EMER TEM.TEL VIB 049 410 701

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rasim
049 410 701
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »