SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ww cady 1.9 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Dhjetor '16
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
140211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ww cady 1.9 tdi nxemje karrikave me klim xhamat me rrym centrall rks deri 07 09 2017

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ilir
Prishtinë
044933693
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »