SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Polo 1.4 16V Klimatronik 1-Vit tplot RKS
Çmimi :
€5.00
Kategoria :
Postuar :
4 Dhjetor '16
Lloji :
Volkswagen Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
1390.00
Viti :
2001
ID e produktit :
140212
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
123
Informata rreth publikuesit
Albert
Prishtinë
049793164

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »