SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Mikrobus Mercedes Benz Sprinter 416 Viti fundi i 2003
Çmimi :
€10,800.00
Kategoria :
Postuar :
27 Nëntor '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
410,000
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
140213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mikrobus Mercedes Benz Sprinter 416 Viti fundi i 2003 me dogane dhe te gjitha dokumentat e rregullta.
16+1 vendesh
Informata rreth publikuesit
Toni
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »