SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
POLO 1.4 TDI me klim 2008
Çmimi fillestar :
€5,400.00
Ju kurseni :
€100.00 (2% zbritje)
Çmimi :
€5,300.00 Çmimi rritet në €5,400.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:03
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2008
ID e produktit :
140215
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Polo eshte 1.4 tdi ekonomik me klim abs servo pasqyre.gjama elektronik 2 qesa me dikitron ulse ISOFIX Etj.
Servisin e ka te perfondun komplet dendjen teper te mir tip top.10 muj regjistrim per her te par ne kosov ne emer tem. Tel vib 049 410 701Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rasim
049 410 701
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »