SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
polo 1.9 tdi GOLD ne gjendje shum te mir 2007
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:21
Lloji :
Volkswagen/VW Polo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
140217
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes polo 1.9 tdi gold 4 dyr viti ne fund te 2006 ne gjendje shum shum te mir per mashum informata ju lutem ne tel ose viber +37744663993 nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Drenas
044195128
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »