SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 5 TDI 1.9 i posa ardhur nga Gjermania i regjistruar viti 2007
Çmimi :
€7,900.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
140219
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 TDI 1.9 viti 2007 i posa ardhur nga Gjermania me full paisje i doganuar dhe regjistruar me liber te servisit klimatronik ulset me nxemje shiber navi me 6 cd cenzora te parkingut gjamat e erresuar fabrikisht etj per ma shumë info ne tel 044/422-866 blerimPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerim
Pristina
044422866
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »