SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW EOS 2.0
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Dhjetor '16
Lloji :
Volkswagen EOS
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
2
Kategoria :
Kabriolet
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
164,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
140221
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet VW EOS ne gjendje shum te mire teknike 6 shpejtsi manuel 140kf. Extra qelet me qils kabrioleti. Te gjitha seviset me kohe ne servis te autorizuara me librez.164000km te garatuara Qek geflegt. Vetura gjindet ne Gjermani Nr, 049 302 476
Informata rreth publikuesit
Blert
Pejë
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »