SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet opel Astra 1.3 cdti /2008
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2008
ID e produktit :
140223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet opel Astra 1.3 cdti/2008 Model Comfort posedon klim, funksionale ,abs ,esp etj: Motorr me zingjir jo me kaish esht shum ne gjendje te mir shum i ruajtun brenda dhe jasht.Rexhistrim ka 10 muj Nr.043924637(viber)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
albin
Prishtinë
043924637
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »