SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Astra 1.3/2008
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
Opell
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2008
ID e produktit :
140224
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opell Astra 1.3 cdti/2008 ne gjendje shum te mir.Posedon klim funksionale esp abs etja.Opelli e ka motorrin me zingjir jo me kaish esht shum i rujtun si brenda dhe jasht .Km i ka ta garantuara 172.000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
albin
Prishtinë
043924637
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »