SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
hyndai
Çmimi :
€3,900.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
Hyundai Getz
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
122
Viti :
2004
ID e produktit :
140225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes veturen e tipit Hyundai viti 2004 ,dizell 5 shpejtesi ,5 dyrsh Air bag Klim shumë komod dhe ekonomik .I sapo doganuar dhe regjistrua Kilometra km 122 000 me liber te servisit .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
verdi
Prishtinë
049730800
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »