SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Bmw x3
Çmimi :
€12,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
BMW X3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
177,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2005
ID e produktit :
140230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Bmw X3, viti i prodhimit ne fund te 2005, 177000 km te kaluar, automatik, nafte.gjendja e shkelqyeshme

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drin
Prishtinë
043940500
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »