SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet motorri atv SMC
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
Quad Bikes
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Motori (kubik) :
120.00
Viti :
2005
ID e produktit :
140238
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Motor 4 rotesh I ardhur nga Italia te gjitha Serviset e kryme ne ItaliEsht ne gjendje perfektEsht 120cc Marka SmcShum I mir shum I ruajtur Gomat e mira Hekrat mbrapa per vendosjen e kuferit (bagazhit)Shum pak I perdorur Numri i tel 049-231-175Pronari Besar Imishti

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Kaçanik
045905681
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »