SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:10
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
140239
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 5 i posa ardhur nga suedia 2.0 diizell me full opcjon .......
Nr .045293093 vib +38649293093Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Sadri
Lipjan
045 293 093
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »