SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes audi A3 .2013
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
58,465
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
140243
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi A3 sport bac s,line me vit te prodhimit 04.12.2013 me km. 58.465. Kjo vetur ësht porositur para dy viteve nga i njejti pronar qe ka tani për gjdogjë keni garancjon për gjdo info mond te kontaktoni +38649242828 faliminderit për mirkuptim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Djellza
Shipol
+38649242828
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »