SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Nëntor '16
Lloji :
BMW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
22,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1991
ID e produktit :
140246
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BMW 1.8 Benzin viti I prodhimit 1991

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim
Münchenreuth, Bayern, Germany
049290196
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »