SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes GL 320 - 4 Matic 7G - Diesel
Çmimi :
€29,500.00
Kategoria :
Postuar :
30 Nëntor '16
Lloji :
Mercedes GL 320
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
140257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedes GL 320 4 matic diesel , senzor parkingu , kamer per shkuarje mbrapa , nxemje ne karrika , klim 2 zonale 190000km me liber te servisit , me tabela RKS , regjistrim deri ne muajin Maj 2017
Informata rreth publikuesit
Ermal
Prishtinë
044756751
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »